Школяр із Хмельницького здобув перемогу на Перших Всесвітніх Іграх серед школярів U15

Зараз у сербському місті Белград проводять перші Всесвітні учнівські спортивні ігри U15 (ISF U15 World School Sport Games!)

948

Змагання триватимуть до 19 вересня. У них беруть участь 3 000 учнів із 43 країн світу. Школярі змагаються у 15 видах спорту꞉ бадмінтон, баскетбол, баскетбол 3х3, вільна боротьба, греко-римська боротьба, волейбол, дзюдо, карате, легка атлетика, плавання, спортивне орієнтування, настільний теніс, тхеквондо (ВТФ), футбол, шахи. Всього розіграють  172 комплекти медалей.

Збірна команда України також взяла участь у змаганнях. Серед спортсменів, є і представники Хмельниччини

Так, Даниїл Майданюк, виступаючи у дисципліні «Кергут» ( тхеквондо), у ваговій категорії 53 кг здобув «золоту» нагороду. Школяр, який є вихованцем Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді ( тренер Сергій Чайка), здобув дострокову перемогу у першому двобої над мексиканським спортсменом, а в другому двобої переміг спортсмена з Румунії з 19−ма балами різниці. Пройшовши до фіналу, хлопець подолав суперника із Сербії та став переможцем змагань.