Сто тисяч – на проект: хмельничанам пропонують виграти грант

945

Сто тисяч – за ідею. Хмельничанам для вирішення певної проблеми пропонують отримати грант від канадців. Аби взяти участь у конкурсі, потрібно бути некомерційною організацією та створити проект, який можна реалізувати за півроку. Основний критерій для його прийнятності – відображення партнерських відносин між поліцією та громадянами.

Сто тисяч – за ідею. Хмельничанам для вирішення певної проблеми пропонують отримати грант. Для цього потрібно окреслити проблему та розробити алгоритм її вирішення. Успішний проект профінансують канадці.

Претендувати на грант можуть далеко не усі, так участь передбачена тільки для некомерційних організацій. Є вимоги і до самого проекту. Основний критерій для його прийнятності – відображення партнерських відносин між поліцією та громадянами.

Отримати грантові кошти на ідею захотіли більше десятка громадських організацій та ініціатив. У кожної з них – своє бачення проблем міста та шляхів їх вирішення.

Насправді грантові проекти можуть охоплювати не лише громадську безпеку чи дорожній рух. Не менш потрібні вони і у співпраці з дитсадками, школами та іншими навчальними закладами.

Отже, подати ідею на конкурс можна до 7-го березня. А вже на початку квітня інноваційний фонд з питань взаємодії поліції та громади обере найкращу.