Своє 50-річчя відзначили у Ружичанській НВК

926

У День знань Ружичанській школі виповнилося 50 років. У 1968 році її двері вперше відкрилися для школярів. За цей час понад три тисячі випускників отримали свої атестати. Дехто з них повернувся, аби навчати нове покоління. В цей день всі вони ювіляри. Та 2018 рік для них також особливий – вони стоять на порозі великих змін. І вже завзято усією громадою навчатимуться по-новому.

1-го вересня лунає сміх та співи. Із такої позитивної миті розпочинається навчальний рік у Ружичанському навчально-виховному  комплексі.  Нині він відкрив двері для 25 першокласників, серед яких і донька пані Ольги.  Вона розповідає, сьогодні надважливий день для усієї родини. Бо й сама колись навчалися у цій школі. І сьогодні відає свою школярку до тієї вчительки, у якої навчалася сама.

Учні з нетерпіння чекають свято першого дзвоника. Бо до школи прийдуть не просто однокласники, а справжні друзі.

Ірина Мельничук вже сьомий рік очолює школу. Нині дуже щаслива, що може привітати усіх із таким поважним ювілеєм, як 50 років. Каже, до святкування почали готуватися ще з минулого року. За цей час встигли підготувати чимало виступів. Підібрали найщиріші слова подяки усім дотичним до навчального процесу. Бо ця лінійка особлива.