У Гречанах триває реконструкція «Локомотива»

1196

«Плюс» оновлена спортивна арена для Хмельницького. У мікрорайоні Гречани триває реконструкція стадіону «Локомотив». Фінансує реставрацію місцева влада. На все про все з міської казни виділи близько 2-х мільйонів гривень. За ці кошти відновили футбольне поле та бігові доріжки, а також встановили новий паркан. По суті, основні роботи завершені, втім, поки що, в експлуатацію стадіон не здають.

Футбольне поле, сучасна система поливу, бігові доріжки та новий паркан. Незабаром у Хмельницькому на одну оновлену спортивну арену побільшає. Опісля реконструкції, як нова копійка, буде стадіон «Локомотив» у мікрорайоні Гречани.

Засіяли футбольне поле навесні. Тепер очікують, поки тра’яний покрив зміцніє та стане придатним для гри. Окрім того, тут з’явився новий паркан, проводяться роботи з благоустрою та відновлення бігових доріжок. А фінансує реконструкцію місцева влада. На все про все з міської казни виділи близько 2-х мільйонів гривень.

Кошти, виділені на реконструкцію, по суті, вже освоїли. При цьому основні роботи завершили, залишилися порівняно дрібниці, на кшталт роздягалень. Втім, поки що, в експлуатацію стадіон здавати не поспішають.

Хоч і у тестовому режимі, та потішитися оновленому стадіону можна буде ще цього року. Спортивна подія планується ближче до вересня, а точніше на День фізичної культури. А ось у повну силу «Локомотив» запрацює у 2018-му.

 

" " " "