У Хмельницькому готуються відкрити першу комунальну купальню

2370

Незабаром попливемо! У Хмельницькому готуються до запуску першого комунального басейну. Відкриття заплановане на середину січня. Попри це там вже повно відвідувачів.  Офіційно першими плавцями стали юні вихованці секції веслування. Одними з перших на оглядини запросили і наших журналістів.

20 метрів завдовжки, майже два метри завглибшки, чотири доріжки, зручні і сучасні роздягальні та душові – перший міський басейн готовий до запуску.

15-річна Тетяна у греблі лише рік.  За перших чотири заняття дівчина встигла оцінити комфорт нового басейну.

Тим часом тренери кажуть, до олімпійських стандартів новий басейн не дотягує, однак, в порівнянні з тим, де раніше відбувалися заняття  – небо і земля.

Оцінив переваги нового басейну і мер обласного центру. Щоправда, пірнати у воду на камери посадовець відмовився.

Головна перевага нового басейну  – безкоштовне відвідування для юних спортсменів.  Однак, такі лояльні умови будуть далеко не для усіх хмельничан. Хмельницький міський голова поки що вартості відвідин не озвучує.  Каже, тривають обрахунки.

Перший комунальний басейн обійшовся міському бюджету у 21 мільйон гривень. Власне, саме таку суму пайових внесків міська влада фактично пробачила забудовникам, які зводили Набережний квартал, де і розташована купальня.   Мер Симчишин запевняє, такий крок – вимушений і виправданий.

Так це чи ні – мають розібратися у Генеральній прокуратурі України. Там давно вже відкрили кримінальне провадження за фактом корупції. Більше про це – обов’язково розкажемо.

" " " "