У Шепетівці пройшов VIII турнір з бойового самбо

931

На честь святого Миколая Чудотворця. У Шепетівці пройшов VIII турнір з бойового самбо серед юнаків. Цього року на традиційні змагання прибули півтора десятка команд, а це більше ніж сотня спортсменів зі всіх куточків країни. Серед фаворитів всеукраїнського турніру – шепетівчани.

Півтора десятка команд, а це більше ніж сотня спортсменів зі всіх куточків країни. Стільки учасників прибули на традиційний VIII турнір з бойового самбо, що пройшов у Шепетівці. Серед претендентів на перемогу – чотири збірних господарів.

Бійці з Харкова та Києва, а також шепетівчани – одні з фаворитів всеукраїнського турніру. Господарі змагань, до слова, за вісім років у рідних стінах неодноразово демонстрували гарний рівень фізичної підготовки та неабияку силу духу.

Андрій Шамрай, до слова, бойовим самбо займається вже шість років. Цьогоріч шепетівський спортсмен став срібним призером чемпіонату Європи з бойового самбо. На турнірі у рідних стінах, каже, позмагається за перше місце.

На перемогу налаштований й Ілля Кривенко. Нещодавно на Кубку України з бойового самбо він зупинився за крок до золота, а ось вдома, каже, пора вигравати.

Окрім запеклих поєдинків, родзинкою турніру стало відзначення найкращих бійців, а точніше тих, хто виборов звання майстра спорту. Микола Мартинюк – один з них.

Така відзнака, каже Микола Мартинюк, мотивує розвиватися та переходити на професійний рівень. Для цього, зізнається боєць, потрібно працювати ще краще, по суті, як і кожному спортсмену. Бо ж кожна перемога гартується як на тренуванні, так і на змаганнях, у тому числі шепетівських.