У Хмельницькому районі визначили найкращих футболістів

796

Шквал емоцій, запекла боротьба та перемога у три голи. У Хмельницькому районі визначили найкращих футболістів. Кубок району з футболу розпочався ще у жовтні. На його старті за звання найсильнішої змагалися майже півтора десятка команд. До фіналу, який відбувся цими вихідними, дійшли футбольні клуби Пирогівців та Розсоші.

Це вже фінал кубку Хмельницького району з футболу. Розпочався турнір ще у жовтні. На його старті за звання чемпіона змагалися майже півтора десятка команд, а до найважливішої гри дійшли дві найсильніших.

У запеклому протистоянні розсошанські спортсмени переграли пирогівських суперників. Воротар останніх, до слова, м’яч з сітки воріт діставав тричі, розсошанський голкіпер – жодного разу.

За 11 років, саме стільки часу проходить Кубок району, розсошанські футболісти чемпіонами стали вдруге. На досягнутому, кажуть, зупинятися і не думають, а особливо, коли команда отримає додаткове фінансування.

Тому й місія кубку навіть не визначити кращу команду району, а, в першу чергу, – пропагувати здоровий спосіб життя та залучати молодь до спорту.

Патріотичне виховання, до слова, тут відіграє далеко не останню роль. Так, кубок району вже 11 років поспіль проводять на честь загиблого воїна-інтернаціоналіста Олександра Батурка. Своїх героїв, переконані організатори турніру, молодь повинна знати, а відтак гартувати не тільки тіло, а й дух.