У Хмельницькому стартував сезон вуличного кіно

1360

З карематами, чаєм та гарним настроєм. У Хмельницькому з другої спроби відкрили сезон вуличного кіно. Перша була на День вишиванки. Тоді перегляду «Сторожової застави» просто неба завадив дощ. Цього разу погода сприяла і організатори показів, Студентська рада Хмельницького національного університету, офіційно запустили шостий сезон фільмів під відкритим небом.

З карематами, чаєм та гарним настроєм. Так на стадіоні національного університету стартував шостий сезон вуличного кіно. Для першого у цьому році перегляду під відкритим небом Студрада ХНУ обрала мультик «Таємниця Коко». Це історія про хлопчика Мігеля, котрий хоче возз’єднати усю родину.

Мультик просто неба на стадіоні ХНУ зібрав понад сім сотень глядачів. Так Аліна на вуличний перегляд прийшла з подружкою та дітками.

А ось ці дівчата на кіно прийшли всією університетською групою. Кажуть, перед сесією такий відпочинок – те, що треба.

Разом з тим, приємне поєднали з корисним. Протягом всього перегляду волонтери у скриньки збирали благодійні кошти. Це для того, аби для діток з фізичними та розумовими вадами, закупити куточок монтессорі.

А цікаві пригоди, традиції мексиканського народу, гумор та любов до своїх рідних, сподіваються організатори, глядачам сподобалися. Наступного разу, запевняють, підготують не менш цікаве вуличне кіно.