У Хмельницькому завершився проект «Побудова жіночого політичного лобі в Україні»

1192

До виборів готові. У Хмельницькому завершився проект «Побудова жіночого політичного лобі в Україні». Він тривав два роки. За цей час учасниці програми прослухали чимало лекцій, відпрацювали тренінгів та відстажувалися в радах різних рівнів – від обласних центрів до Верховної . Після завершення проекту починатимуть готуватися до нових виборів, адже кожна із учасниць програми пов’язує своє майбутнє із політикою.

З 2012-го у політиці Леся Стебло. За цей час встигла очолити міську організацію однієї із політсил і навіть побувала заступницею голови Хмельницької облдержадміністрації. Нині очолює громадську організацію «Тепло рідних сердець», та вже незабаром планує повернутися у велику політику.

Так само балатуватиметься на наступних виборах і Наталія Процюк. Нині вона прес-секретарка обласної організації однієї із політсил. Та вже незабаром планує стати депутаткою, каже Проект ще більше змотивував її до цього.

Це не пусті переконання. У першому читанні Верховна Рада України проголосувала за квотування кандидатів до рад всіх рівнів. Тож незабаром жіноча частина українського політикуму отримає  карт-бланш.

Серед них з’являться і подолянки, зокрема учасниці Проекту «Побудова жіночого політичного лобі в Україні».