У Іванківцях вшанували місцевого мецената

910

Погляд крізь віки. У Іванківцях Хмельницького району вшанували пам’ять місцевого мецената Віктора Левицького. Народився він у родині духовенства, втім священиком не став, натомість обрав кар’єру військового лікаря. Допомагав Віктор Левицький не лише хворим, а й рідному селу. Так за власний кошт облаштував джерельце з цілющою водою, збудував церкву та школу. За усе добро, що зробив, тутешні пам’ятають його і досі, більше того – шанують свого героя.

Як завжди у церкві Григорія Богослова, що в Іванцівцях Хмельницького району, людно. Чоловіки, жінки та діти цього разу зібралися не тільки на службу, а й вшанувати пам’ять місцевого мецената Віктора Левицького. Народився він у родині духовенства, втім священиком не став, натомість обрав кар’єру військового лікаря, та допомагав не лише хворим, а й рідному селу.

Так за власний кошт Віктор Левицький облаштував джерельце з цілющою водою, збудував церкву та школу. За усе добро, що зробив, тутешні пам’ятають його і досі, більше того – шанують свого героя.

А поки що вкотре згадати Віктора Левицького зібралися вдячні односельчани та меценати нашого часу. Не залишився осторонь цієї події і благодійний фонд Сергія Лабазюка «Ми поруч».

У знак пам’яті про Віктора Левицького, благодійники вручили духовенству грошовий сертифікат. Як розпорядитися подарунком місцеві священники вже вирішили. Кажуть, спершу наведуть лад у спочивальні місцевого героя.