У поліції визначили найкращих у гирьовому спорті

1232

У поліції визначили найкращих у гирьовому спорті. Змагання серед правоохоронців області відбулися днями в обласному центрі. Унікальність їх в тому, що цьогоріч серед учасників була представниця прекрасної половини людства. Лілія Дзізінська із Городоцького відділу поліції нехай і не перемогла, бо змагатись було ні з ким, але з легкістю перевищила середній  результат серед чоловіків.

63 поліцейських з усього краю з’їхалися до Хмельницького, аби позмагатися за відомчу першість у гирьовому спорті. Організатори змагань кажуть, вимоги до всіх – однакові.

Чотири вагових категорії і четверо переможців. Кращими поліцейськими-важкоатлетами стали дільничний із Дунаєвець Олег Бігунець, спецпризначинець Віталій Варнацький, працівник обласного апарату поліції Сергій Лошак та патрульний Артем Тарасюк. Переможець в найлегшій із категорій – до 78-ми кілограм – у спорті вже 9 років. Каже, звідси і результати.

Найбільше, кажуть судді, їх здивували не досягнення переможців, а результат єдиної жінки, котра також взяла участь в змаганнях. Поліцейська із Городка Лілія Дзізінська переплюнула чи не половину мужніх колег.

У гирьовому спорті пані Лілія лише 3 роки. А вже має чимало досягнень. Вона – чемпіонка Хмельниччини. Каже, саме заняття важкою атлетикою допомогли їй прийти в поліцію і гарно служити.

Пані Лілія каже, прикро, що серед учасників жінка – лише вона. Хоча й в цьому поліціянтка бачить свої плюси.

Пані Ліля каже, сподівається, що жінок у гирьовому спорті побільшає і, зрештою, помірятися силами їй таки буде з ким. Переможці ж змагань вже найближчим часом візьмуть участь в традиційній Динаміаді серед працівників структур та у Всеукраїнських змаганнях серед поліцейських.

" " " "