У Полонному депутатки готують собі посилення  

766

Баланс – це рівність. Переконані депутатки Полонської міської об’єднаної тергромади. Вони створили Міжфракційну депутатську групу «Рівні можливості». До складу цього об’єднання у Полонному увійшли представниці п’яти, із шести представлених у тергромаді, політсил. Разом вони вже спромоглися організувати допомогу онкохворим дітям та дітям-сиротам. Працюють над екологічною проблематикою й архітектурою та історією краю.В тім, нині їх надто мало – лише чверть від усього депутатського корпусу. Тут прагнуть рівності, тож вже готують собі посилення.

Ось так за круглим столом проблеми громади й ідеї, щодо їхнього вирішення обговорюють представниці Міжфракційної депутатської групи «Рівні можливості» Полонської ОТГ. Депутатки збираються щотижня. Знають – є питання, яких депутати-чоловіки не помічають. А вони, ой як важливі. Зокрема, саме депутатки ініціювали виділення із місцевого бюджету матеріальної допомоги для онкохворих дітей.

Трьом дітям-сиротам вже дали кошти на житло і усе необхідне для старту самостійного життя. На наступну сесію підготували проект рішення ще по двом молодим людям, без батьків. Допомагають і молодим родинам, котрі прагнуть залишатися жити у сільській місцевості.

Попри вже виконану роботу – попереду вирішення ще багатьох проблем, на які з тих чи інших причин можуть звернути увагу лише депутатки-жінки. Наприклад, пані Лариса переконана – у виборних органах представників обох статей має бути порівно.

Тому готують собі підмогу. На подібних зібраннях, до нині чинних депутаток,  доєднуються потенційні – поки що волонтерки. Однак  такі, що твердо вирішили балотуватися на наступних виборах. Об’єднуються, адже знають, як непросто жінці потрапити до переважно чоловічої політичної еліти країни.