У ЦНАПі з’явилася дитяча кімната

1396

Пазли, розмальовки, різноманітні іграшки та, навіть, телевізійні мультики. У ентрі надання адміністративних послуг з’явилася кімната для дітей. Відкриття відбулося у рамках проекту «Зручні умови очікування в ЦНАПі». Власне, цей проект і став одним з переможців «Бюджету участі». Окрім обладнання дитячої зони, у центрі покращили інформаційний хол, а також місця для очікування та заповнення документів.

Пазли, розмальовки, різноманітні іграшки та, навіть, телевізійні мультики. У міському ЦНАПі з’явилася кімната для дітей. Досі такого місця тут не було, що, по суті, створювало певні незручності молодим батькам. Тепер дитяча зона обладнана усім необхідним – є іграшки і для дівчаток, і для хлопчиків, як для старших, так і для молодших.

Власне, по справах і пішла мама Вані, а хлопчик, аби даремно не гаяти часу, взявся розглядати новоспечену дитячу кімнату. Сьогодні він – перший відвідувач.

Нагадаємо, відкриття дитячої кімнати відбулося у рамках проекту «Зручні умови очікування в ЦНАПі». Власне, цей проект і став одним з переможців програми «Бюджет участі».

Окрім обладнання дитячої зони, тут покращили інформаційний хол, а також місця для очікування та заповнення документів. Щоправда, це далеко не усе, що затіяли у міській раді та ЦНАПі.

Це, звісно, перспектива, втім є зміни, яких варто очікувати вже сьогодні-завтра.

 

" " " "