У Віньківцях відзначили 525 річницю заснування.

2300

Парад близнят та двійнят, яскрава ярмарка, виступи знаних українських артистів – так  у Віньківцях відзначали 525 річницю заснування. Організатори кажуть – досі таких масштабних святкувань тут ще не було. Нині населений пункт розвивається. Неабиякий потенціал мають аграрному секторі, створюють нові робочі місця.

Іван Пустовий – знаний український композитор та аранжувальник. Автор понад семиста пісень, родом з Віньковеччини. Він, разом із сотнями віньківчан та гостями селища відзначає 525 річницю з дня його заснування.

Яскрава програма свята, котру підготували організатори для мешканців та гостей Віньковець вражала. Тут були парад близнят та двійнят, відзначення найстаршого віньківчанина, проїзд ретро автомобілів. Кращі митці презентували свої роботи, а на ярмарці представники сільських рад району частували охочих смачними українськими наїдками.

Галина Пустова – художній керівник місцевого будинку культури каже – досі настільки масових дійств у селищі не було. А головне – усе тут просякнуте патріотизмом та сподіваннями на краще в майбутньому.

Як зазначає парламентар Віктор Бондар нині населений пункт розвивається. Неабиякий потенціал у аграрному секторі. Значних зусиль докладають, аби створити нові робочі місця. Не забувають і про зовсім маленьких мешканців селища.

За сприяння народного депутата України Віктора Бондаря у Віньківцях був організований святковий концерт. Родзинками святкування стали виступи гурту Бангладеш та народної артистки України Ірини Білик.

До речі, артистам неабияк припало до душі виступати у Віньківцях.

Нині у Віньківці інвестиційно привабливий центр. Тут активно розвиваються усі сфери життя.