ПРОВІДНИКИ ЗНАНЬ

539

Провідники знань. У першу неділю жовтня своє професійне свято відзначили освітяни. Завдяки їм учні показують гарний результат на конкурсх не тільки в Україні, а й за її межами.

На плечі цих людей лягає найголовніше – посіяти насіння знання, з якими діти пройдуть крізь роки. У першу неділя жовтня професійне свято відзначили працівники освітянської ниви. У Наркевицькій загальноосвітній школі на честь вчителів організували святкове дійство.

До привітань педагогів долучився й Благодійний фонд Сергія Лабазюка “Ми Поруч”.

Всі особливості рідної солов’їної добре знає вчитель української мови та літератури, який і ділиться свої знаннями з учнями. Вивчаючи літературу, діти  разом із вчителем проходять короткий життєвий шлях письменника.

Привітав та подякував педагогам за їхнє працю помічник народного депутата України Сергія Лабазюка. Окремих вчителів нагородив відзнаками та цінними подарунками.

А це вже школа у Базалії. Сюди за сприяння благодійного фонду Сергія Лабазюка «Ми поруч» до свята подарували необхідну кухонну техніку.

З нагоди свята голова Хмельницької обласної ради Віолета Лабазюк привітала працівників освіти області  й побажала вчителям розвитку й злагодженої роботи.

Праця педагога не легка й вкрай відповідальна, адже саме вчителі готують учнів до самостійного та дорослого життя.

 

" " " "