Від нечисті і від хвороб: чи стане в Україні часнику?

827

Від нечисті і від хвороб. В Україні може зникнути часник. Експерти натякають на полиці магазинів, де зачасту реалізовують завезену з Китаю культуру.

Наразі саме Піднебесна є найбільшим постачальником часнику на український ринок, а поширення коронавірусу може припинити імпорт. Це –катастрофа, певні експерти, адже, часник – один із способів боротьби із новим різновидом ГРВІ. Чи так це насправді і чи вистачить в Україні народного антибіотику ?

Він захищає від нечистої сили та багатьох хвороб.

Про корисні властивості часнику українцям розповідати зайве. Адже недарма саме цю культуру називають народним антибіотиком. І віднедавна охрестили одним із способів профілактики коронавірусу. В Всесвітній організації охорони здоров’я здатність культури боротись із китайським недугом відкидають, хоча не заперечують – часник і справді корисний для людського здоров’я. Продавчиня хмельницького овочевого ринку Ніцца Іванівна певна, жити без часнику не можна.

Натякам експертів, що з часником в Україні можуть бути проблеми, Ніцца Іванівна зовсім не вірить. Жінка сама приторговує часником, тож ,певна, ця культура у нас не переведеться.

Продавчиня не приховує,український часник менш привабливий, але більш корисний, адже вирощений без хімії. Підтримує її і сусідка по овочевому ринку – продавчиня Наталія.

Жінки в один голос кажуть, часнику для людей в Україні вистачить – запаси українського присутні.

Жінки додають, часник наразі популярний продукт, утім, масово його не купують. Адже чимало українців самі вирощують народний антибіотик.

Петро Панасович, до прикладу, у надвластивості часнику не вірить, хоча й саджає культуру щороку. Не заперечує, у їжу часник вживає вся родина, бо смакує

А, от з корона вірусом, сім’я бореться за допомогою більш надійних способів.

Хмельничани певні, не такий страшний чорт, як його малюють.

Петро Панасович також радить іншим не панікувати, слідкувати за гігієною і їсти побільше вітамінів – в тому числі і часник.

 

 

" " " "