Від загальнонаціональної толоки – до загальносвітового челенджу. Підсумки тижня .

1109

Від загальнонаціональної толоки – до загальносвітового челенджу.  З приходом тепла та весняної погоди українці масово виходять прибрати територію. У Хмельницькому різні організації та жителі міста вже готуються  засукати рукави та день-два попрацювати на благо матінки природи. Працівники рибоохоронного патруля зачищатимуть береги водойм а комунальники місяць прибиратимуть місто.

Всі на прибирання водойм та берегів. 22-го березня в Україні відзначали всесвітній день води. Аби середовище, де мешкають водні біоресурси, відповідало естетичному та екологічному фону, Хмельницький рибоохоронний патруль ініціював на акцію прибирання водойм та берегів. Після відпочину рибалки та відпочивальники залишають за собою не тільки гарні емоції і враження,  а й купу різного сміття.

Разом із інспекторами рибпатруля міг  вийти кожен небайдужий. Прибрати те, що по собі залишили громадяни, вирішили на берегах Дністровського водосховища.

Із сходом снігу міські комунальники почали чистити зелені зони і міські автошляхи. Днями спецавтомобілі почали мити дороги.

У Хмельницькій міській раді зазначають, силами комунальників обмежуватися не буде. З 11-го березня оголосили місячник по благоустрою. До нього залучать і приватні установи.

В планах  і загальноміська толока. Місця прибирання вже визначили.

Весна – час прибирання не тільки від сміття та продуктів життєдіяльності людини. Щороку після зими люди починають спалювати і рештки опалого листя і сухостою. Рятувальники області попереджають про заборону таких дій. За ігнорування окрім штрафу можна отримати і кримінальну відповідальність.

Рибоохоронний патруль прибиратиме не тільки береги. Почистити спробують і дно Дністровського водосховища.

Що ж до обласного центру, то ще однією підтримкою екологічного стану у місті  є висадка дерев. Зокрема, озеленити планують вулиці  Курчатова та Прибузьку.

Ще у 2015-му році у світі розпочався челлендж із прибирання. Люди приводили до охайного вигляду певну територію і публікували її фото до і після прибирання.  У цьому році до естафети вже долучилося чимало українців. Загалом, у соцмережах можна побачити понад 40 тисяч світлин із хештегом trashtag.

 

 

 

 

 

 

" " " "