Відродження альманаху.

1861

Відродження альманаху. У Хмельницькому презентували перший випуск «Південного Бугу». Над його створенням трудилися ціла команда подільський поетів та прозаїків. Втілити давній задум представників місцевої Національної спілки письменників України вдалося за підтримки міської влади. Перший випуск журналу став тематичним. 200 сторінок розповідають про події Майдану і подвиг Небесної Сотні.

21 лютого у Хмельницькому презентували альманах «Південний Буг». Цей журнал містить твори тридцяти трьох  авторів. Головні з них – представники Національної спілки письменників України. Є твори молодих подільських авторів. На сторінках можна прочитати публіцистику, поезію, прозу та документальну хроніку.

Підготувати перший випуск журналу вдалося за чотири місяці. Він був надрукований тиражем у  триста екземплярів. Частину примірників можна буде знайти у всіх бібліотеках міста. Куди відправити інші альманахи – поки ще вирішують. Також кожен бажаючий може долучитися до написання другого випуску «Південного Бугу», який вже почали планувати.

Кошти на видання журналу виділила міська влада. Головним обґрунтуванням стало створення нового майданчику для розвитку молодих подільських письменників. Тут вони своєю працею зможуть залишити слід про наших героїв, які зробили невід’ємний вклад у державотворення.