Заключна сесія року. Підсумки тижня .

1311

Обласні обранці востаннє зустрілися у сесійній залі, аби прийняти бюджет на наступний рік. Його назвали соціально-спрямованим, проте деякі депутати  за нього не голосували. До того ж, традиційно зашкалювала кількість запитів. Натисканням на кнопки  депутати затвердили  бренд  Хмельниччини та  зміни до програми підтримки аеропорту. Нотки святковості  пленарному засіданню додали скаути – вони передали голові обласної ради Віфлеємський вогонь.

Майже 80 питань порядку денного обласні обранці поспішали розглянути навіть без перерви –свято ж бо. Та найцікавіше питання – проект обласного бюджету.

Хоча кошторис  назвали соціальним для області, проте за такий проект не голосували свободівці.

На останній сесії цього року затвердили 4 регіональних програми, зокрема і розвитку Хмельницького аеропорту.

Тема вже не один рік викликає дискусії в обранців, але поки інвестори  для летовища так і не з’явилися. Гроші з обласного бюджету ідуть на погашення боргів попередніх керівників.

Своєю роботою в сесійній залі депутати задоволені не повністю. Кажуть, за цей рік вдалося зробити чимало, проте проблем на округах вистачає.

Цього пленарного засідання депутати  затвердили обласну програму культури та духовності до 2020 року. Проте , всупереч такому сприянню мистецтву, всеукраїнський патріотичний фестиваль « Гальчевський фест», де готові були виступати гурти у Хмельницькому так і не відбувся. Офіційно – через  не проведення торгів  за  системою «PROZORRO».

Святкового настрою обласним обранцям додали скаути. Вони привезли до Хмельницького Вифлеємський Вогонь Миру.

Наприкінці засідання депутати розглянули ряд звернень  – щодо пришвидшення розгляду проекту закону про антикорупційні суди та щодо компенсації  ризику для населення , що проживає поблизу Хмельницької  АЕС.

 

" " " "