Жителі Хмельниччини мають знати: скоро ціни на газ злетять вгору

Голова комітету Верховної Ради з питань енергетики та житлово-комунальних послуг закликав українських громадян, щоб ті не надіялися на дешеве блакитне паливо

1962

У найближчий час в Україні буде дорожчати блакитне паливо. Про це повідомив в ході експертної онлайн-дискусії ENERGY INSIDE голова комітету Верховної Ради з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрій Герус.

За його словами, вже зовсім скоро ера дешевого газу, яка розпочалася ще навесні цього року, дійде до кінця і ціни знову злетять вгору.

“Ми бачимо, що ціна на газ зростає, і вже сьогодні вона більша 180-ти доларів. Очевидно, що такий тренд буде продовжуватись до зими або до кінця зими. Я думаю, що ера дешевих енергоресурсів, яка почалася навесні цього року, закінчується. Кажучи дипломатично, ціни будуть на такому середньому рівні та достатньо стабільними”, — сказав політик.

При цьому Герос підкреслив, що наразі в Україні спостерігаються деяка лібералізація газового ринку. Це завжди дуже добре та позитивно для компаній, однак не завжди добре для кінцевого споживача.

Читайте також: Переплутали труби: правоохоронці розкрили деталі вибуху газу в Красилові

“У нас відбувається лібералізація ринку газу. Це завжди добре для компаній, але не завжди добре для споживачів, якщо немає достатньої конкуренції”, — підкреслив Герус.