Погода на 19 вересня: вітер вщухне, проте холод не вступиться

Парасолю тримайте напоготові. Навіть якщо опади і не застануть вас посеред вулиці, зайвою вона не буде

1103

На сьогодні, 19 вересня, синоптики не обіцяють жителям Хмельниччини манни небесної. Натомість якщо з неба щось і падатиме, то лише дощ. Та і той обіцяють  невеликий. Хоча для землі, що спрагла після тривалої посухи, гарна злива аж ніяк би не  завадила. Однак на карті опадів на Хмельниччині великого дощу не видно.

 

Однак буде прохолодно (якщо не сказати холодно) та майже без дощу.  На апогеї денного розігріву ртутний стовпчик обіцяє у Хмельницькому доповзти до +13 градусів, але вище вже – ніяк.

Втім, нічого дивного, адже вчора в Україні випав перший сніг. У Карпатах на горі Піп Іван притрусило першим сніжком. До речі, цьогоріч сніг прийшов  у карпатські гори найраніше за останні 11 років. При цьому температура там опустилась до нуля градусів. Отак вчора вранці виглядала верхівка цієї гори.

На Хмельниччині ж поки снігу не спостерігаємо і сподіваємось його не побачити, принаймні, ще до кінця вересня. Бо вже з неділі синоптики обіцяють знову потепління. Отож, мерзнути залишилось недовго. І все-таки,  осінь уже проводить із нами генеральну репетицію перед майбутніми холодами.

" " " "