У Кам’янець-Подільському районі теща завадила зятеві зарізати її доньку

Донька, яку медики ледь врятували від завданого чоловіком поранення, просила в суді для нього легшої кари

791

Ця історія сталась у липні минулого року в одному із сіл Кам’янець-Подільського району. Між чоловіком і дружиною виникла сварка. Дружина дорікала благовірному за те, що він безпробудно п’є. У відповідь той, узявши в руку мисливського ножа, заволік дружину до літньої кухні, і замкнувши двері зсередини, вчинив над нею розправу. Він затулив жінці рота рукою і всадив ножа їй у груди. Але поранена дружина все-таки встигли зойкнути.

На крик доньки із хати вибігла її мати. Вона не змогла відчинити замкнені двері, тож вибила шибку і вскочила у кухню через вікно. Нападник-зять утік від тещі і відправився зі своїм приятелем пиячити далі.

Читайте також: На Закарпатті хлопець із Хмельниччини побив свого ровесника до непритомності

Швидка допомога, яку викликала мати потерпілої, доправила жінку до лікарні у вкрай важкому стані. Вона втратила дуже багато крові, і медики ледве змогли її врятувати.

Поліція затримала нападника. Однак він заявив, що поранив жінку випадково. Мовляв, узяв ножа, щоб нарізати ковбасу, але за щось перечепився та упав на дружину, яка в той час лежала на ліжку.

Однак судово-медична експертиза, за характером поранення, встановила, що таку рану можна одержати лише від сильного удару, тобто зумисного. Не на користь обвинуваченого й інші факти. Зокрема те, що він замкнув двері, аби ніхто не зміг йому завадити вчинити розправу над жінкою. Крім того, після завданого удару він утік, навіть не спробувавши надати  пораненій першу допомогу та викликати швидку.

Читайте також: Трагедія фестивалю: загадкова смерть київського фотографа у Кам’янці-Подільському

За сукупністю цих беззаперечних доказів Кам’янець-Подільський міськрайонний суд визнав нападника, до речі, колишнього АТОвця, винним і призначив йому 6-річний термін покарання. Однак прокурор оскаржив це рішення, вважаючи, що покарання недостатньо суворе як для такого злочину.

Звернулась з апеляційною скаргою і сама потерпіла. Жінка,  яку ледве врятували після “розмови” зі своїм благовірним, просила… не карати чоловіка так суворо та призначити йому менший строк позбавлення волі.

Хмельницький апеляційний суд переглянув вирок місцевого суду і виніс свій вердикт: замість шести років позбавлення волі призначити винуватцю семирічне покарання. Тобто, ще рік йому додали.