На Хмельниччині на одну вакансію претендують 9 безробітних

891

Разом з цим на ринку праці не вистачає кваліфікованих робітничих кадрів, повідомляє Хмельницька обласна державна адміністрація.

Згідно даних Хмельницької обласної служби зайнятості, у січні-лютому її послугами скористалися 37,3 тис. безробітних, при цьому понад 1,6 тис. роботодавців поінформували про потребу у кваліфікованих працівниках в області.

У базі даних Хмельницької обласної служби зайнятості налічувалось 5,6 тис. вакансій. Середній розмір оплати праці становив 7 130,6 гривень.

«Сьогодні на одну вакансію в середньому претендує 9 безробітних. Не вистачає кваліфікованих робітничих кадрів. Адже, майже 60% вакансій припадають на професії зі сфери торгівлі та послуг, переробної промисловості, транспорту тощо», – зазначає директор Хмельницького обласного центру зайнятості Сергій Черешня.

Так, у січні-лютому послугами Хмельницької обласної служби зайнятості скористалися 37,3 тис. громадян, з них 22,6 тис. мали статус безробітного.

2,1 тис. осіб отримали роботу, в тому числі 1,3 тис. зареєстрованих безробітних.

676 громадян брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру, а 861 проходили професійне навчання.

Станом на 1 березня кількість зареєстрованих безробітних становила 18,8  тис. осіб, в тому числі 467 військовослужбовців – учасників АТО (ООС), 70 – внутрішньо переміщені громадяни.

Актуальними були 2,1 тис. вакансій. Серед безробітних 49,8% складали жінки, 29,2% – молодь віком до 35 років.

" " " "